השבת נועם הנשמות עם לכאורה נועם המידות

גריסן און שמועסן

אחראי: אחראי

אוועטאר
מר. פאטאשאפ
שר שלשת אלפים
תגובות: 3277
זיך איינגעשריבען אום: דאנארשטאג מארטש 25, 2010 9:16 pm
פארבינד זיך:

השבת נועם הנשמות עם לכאורה נועם המידות

תגובהדורך מר. פאטאשאפ » מיטוואך יולי 24, 2013 11:09 am

כמה מעלות טובות הי' לי בשבת נחמו העעל"ט בצל כ"ק אדמו"ר מ'לכאורה שליט"א

אילו שאל לי את ה'שווים-הויז שלו ______________ ולא כיבד אותי עם קבלת שבת ............................................................. דיינו
אילו כיבד אותי עם קבלת שבת (וסרבתי לו) ______________ ולא כיבד אותי עם שחרית ............................................................. דיינו
אילו כיבד אותי עם שחרית ______________ ולא הגעתי לביהמ"ד אלא עד אחר אז ישיר ............................................................. דיינו
אילו הגעתי לביהמ"ד אחר אז ישיר ______________ ולא כיבד אותי עם קאווע ............................................................. דיינו
אילו כיבד אותי עם קאווע ______________ ולא כיבד אותי עם תפילת מוסף ............................................................. דיינו
אילו כיבד אותי עם תפילת מוסף (אגב - לא סרבתי לו הפעם) ______________ ולא נתן לי קאנקארד-קל לקידוש ............................................................. דיינו
אילו נתן לנו קאנקארד-קל ______________ ולא נשפך כמים על הארץ על ידי אחד מהילדים שלי ............................................................. דיינו
אילו נשפך כמים על הארץ ______________ ולא קדשתי על ווארימע גרעיפ-דזשוס תחתיו ............................................................. דיינו
אילו קדשתי על ווארימע גרעיפ-דזשוס ______________ ולא זימן אותי להקומזיץ במוצ"ש ............................................................. דיינו
אילו זימן אותי להקומזיץ ______________ ולא הגעתי אחרי ככלות הכל (אכילת אייז-קריעם ב'וואדבערן קודמת לה'קומזיץ) ............................................................. דיינו
אילו הגעתי אחרי ככלות הכל ______________ ולא שמעתי את הסיפור הנורא שאירע עם המזוזות בחנות ידוע בוומ"ס ............................................................. דיינו
אילו שמעתי את הסיפור הנ"ל ______________ ולא נתן לי את ה'ווייפיי-פעסווארד שלו ............................................................. דיינו

על אחת כמה וכמה תודה כפולה ומקיפעלע, אמן.

אוועטאר
שוועמל
שר עשרת אלפים
תגובות: 14181
זיך איינגעשריבען אום: מיטוואך יולי 19, 2006 8:40 pm
לאקאציע: גידולו בכל מקום

תגובהדורך שוועמל » מיטוואך יולי 24, 2013 1:07 pm

מה המעשה הידוע עם המזוזה הידועה בחנות הידועה?

אגב, וואו איז דער אדמו"ר מ'לכאורה לאקאטירט, אויך ידוע?

גוטע וועג פון אדווערטייזן א נייע אדמור.
*פרייע אדווערטייזמענט נישט ערלויבט*
שוש אשיש בה', תגל נפשי באלקי! (ישעיה סא)

אוועטאר
לכתחילה אריבער
שר עשרת אלפים
תגובות: 19987
זיך איינגעשריבען אום: זונטאג מאי 09, 2010 7:20 pm
לאקאציע: למטה מעשרה

תגובהדורך לכתחילה אריבער » מיטוואך יולי 24, 2013 1:55 pm

אילו היה לנו אייוועלט, ולא היה לנו "פאטא" כאחד מחברי הוועלט,

"לא" דיינו!

אילו היה לנו "פאטא" כאחד מחברי הוועלט, ולא היה לנו "לכאורה" שיגרום פאעזיע כזה,

"לא" דיינו!
"די וועלט זאגט אז מען קען ניט ארונטער דארף מען אריבער, און איך האלט אז מ'דארף לכתחילה אריבער" קרעדיט אדמו"ר מהר"ש

מומחה עצום

תגובהדורך מומחה עצום » מיטוואך יולי 24, 2013 2:18 pm

די לעצטע דיינו... נישט אזוי...

אוועטאר
לכתחילה אריבער
שר עשרת אלפים
תגובות: 19987
זיך איינגעשריבען אום: זונטאג מאי 09, 2010 7:20 pm
לאקאציע: למטה מעשרה

תגובהדורך לכתחילה אריבער » מיטוואך יולי 24, 2013 3:00 pm

מומחה עצום האט געשריבן:די לעצטע דיינו... נישט אזוי...

איר רעדט צו מיר?
"די וועלט זאגט אז מען קען ניט ארונטער דארף מען אריבער, און איך האלט אז מ'דארף לכתחילה אריבער" קרעדיט אדמו"ר מהר"ש

אוועטאר
אדער יא
שר האלפיים
תגובות: 2528
זיך איינגעשריבען אום: דאנארשטאג ינואר 11, 2018 11:00 am

תגובהדורך אדער יא » פרייטאג אוגוסט 09, 2019 6:01 pm

געפונען.

צוריק צו “היימישע פארברענגן”

ווער איז אונליין

באנוצערס וואס דרייען זיך דא: Google [Bot], רינדעכיג און 13 געסט